PHU RENER
 
   Home      KRS WM

KRS - WM on line
Mamy zaszczyt poinformować Państwa, iż jako jedyni uzyskaliśmy możliwość i udostępniamy Państwu podstronę naszego partnera poświęconą wypełnianiu on-line druków KRS-WM. Strona jest w wersji testowej ale posiada już funkcjonalność umożliwiającą wypełnianie druków KRS-WM stąd dla Państwa wygody zdecydowaliśmy się udostępnić ją już teraz. Znajduje się tam aktywny formularz KRS WM do którego podpięta jest aplikacja umożliwiająca automatyczne dodawanie potrzebnych lub wszystkich rodzajów działalności z PKD.
 
Każdy kto kiedykolwiek składał dokumenty rejestrowe wie, że jest to najdłużej wypełniany druk. Przedsiębiorcy wpisując do aktu notarialnego jak największą liczbę możliwych do prowadzenia rodzajów działalności stają przed koniecznością wypełnienia kolejnych egzemplarzy załącznika KRS WM
 
Docelowo na stronie naszego partnera w sposób intuicyjny, wypełnicie Państwo niezbędną ilość formularzy oszczedzając swój czas i pieniądze.
 
Powyższa usługa jest płatna, a promocyjny koszt usługi wynosi symboliczne 1* zł netto za każdy formularz.
 
Płatność jest dokonywana dopiero po wygenerowaniu dla Państwa pliku z odpowiednią liczbą formularzy KRS WM
 
Czyli dopiero po obejrzeniu efektu swojej pracy, decydujecie Państwo o dokonaniu zapłaty, blokujecie edycję pliku i przechodzicie do płatności.
Nie płacicie za "kota w worku" bądź pobranie " aktywnego " formularza, którego i tak trzeba potem po kolei wypisywać lub też w skrajnych przypadkach za pobranie czystego formularza jak to się w sieci niestety zdarza.
 
Samo logowanie do serwisu i wypełnianie formularzy jest bezpłatne.
 
System automatycznie zlicza ile druków KRS WM zostało zapełnionych rodzajami działalności wnioskodawcy i podaje ostateczną cenę.

Państwo mają możliwość zapisania pliku na naszym serwerze a po dokonaniu opłaty i zaksięgowaniu płatności uzyskują Państwo możliwość jego pobrania i wydruku.

Pozostaje Państwu tylko złożyć podpis na każdym z formularzy :-) i wykreślić ewentualne puste pola na ostatnim z formularzy.

Zapraszamy do korzystania z udostępnionej usługi: KRS WM
 
Rejestracja polega na podaniu adresu email (jest on pomocny w przypadku utraty i chęci odzyskania hasła), loginu (którym może być np. podany wcześniej adres email) oraz dowolnego hasła.
Po zalogowaniu wybieramy opcje: dodaj nowy dokument KRS, następnie wpisujemy nazwę na potrzeby systemu-czyli samej aplikacji (zalecamy wpisywać albo swój email, albo nazwę podmiotu, który wypełnia wniosek albo nazwę podmiotu, którego wniosek dotyczy).
Następnie wpisujemy nazwę podmiotu na potrzeby wydruku KRS (jest to pełna nazwa podmiotu którego dotyczy formularz, taka sama jak w pozostałych wnioskach rejestrowych).
Naciskamy przycisk zapisz i pojawi się poniżej przycisk dodaj PKD, po którego naciśnięciu otworzy się oddzielne okno z rodzajami działalności z których wybieramy odpowiednie dla nas działalności. Proszę zwrócić uwagę na miejsca z niebieską czcionką gdyż po najechaniu kursorem na takie miejsce wyswietli się pomoc czego dane miejsce dotyczy.
 
Zapraszamy do korzystania z aktywnych formularzy KRS - WM
poprzez udostępnioną na stronie naszego partnera aplikację do wypełniania druków: KRS WM
 
* cena 1 złotych netto nie dotyczy płatności realizowanych za pomocą sms premium. W przypadku płatności smsem cena promocyjna wynosi 2 zł netto.