Strona główna Agenda Prelegenci Rejestracja Materiały do pobrania
Finance Call Center Forum - strona główna
 

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w VI edycji konferencji z cyklu Finance Call Center Forum zatytułowanej:

"Call Center - czas na zmianę paradygmatu!"

organizowanej przez Radę Bankowości Elektronicznej Związku Banków Polskich we współpracy z firmą RENER.

Konferencja odbędzie się w dniach

16-17 czerwca 2014 r.
w Hotelu Mercure Warszawa Centrum
przy ul. Złotej 48/54

Podczas tegorocznej edycji Finance Call Center Forum mamy zamiar pokazać zmiany zachodzące w Call Center, które nie tylko wspierają usługi płatnicze, (w tym bankowość internetową i mobilną oraz karty płatnicze), ale również bezpośrednio wpływają na generowanie wyniku finansowego instytucji m. in. poprzez przeprowadzanie skutecznych kampanii outbound'owych. Sprzedaż w serwisach CC w procesie obsługi klienta, techniki sprzedażowe, kluczowe wskaźniki w Contact Center, praktyczne przykłady wdrożeń technologii w CC oraz tworzenie optymalnego i przyjaznego środowiska pracy, to tylko niektóre z tematów, będących przedmiotem prelekcji oraz dyskusji w części warsztatowej konferencji.

Szczegółowa agenda Konferencji jest dostępna na stronie internetowej pod adresem: http://phurener.pl/finance_call_center_forum_2014/agenda.html (www.phurener.pl -> Konferencje -> Finance Call Center Forum - 16-17.06.2014 r. w zakładce "AGENDA").

Chcemy aby tegoroczna konferencja była nie tylko miejscem wymiany doświadczeń ekspertów Call Center sektora finansowego i kontynuacją dialogu pomiędzy dostawcami i odbiorcami technologii z obszaru CC, ale stanowiła inspirację dla dalszego rozwoju tego coraz ważniejszego obszaru zdalnej obsługi klienta.

Gościem specjalnym Konferencji będzie Philip Vanhoutte - VP and managing director of Plantronics Europe, Middle East & Africa, światowej klasy ekspert. in. z zakresu smarter working'u, który podzieli się wiedzą i doświadczeniem organizacji budujących przyjazne środowisko pracy w swoich CC i uzyskujących dzięki temu istotny wzrost jakości i efektywności obsługi klienta.

Konferencja skierowana jest do:

 • Dyrektorów Call i Contact Center, Departamentów i Biur Obsługi Klienta,
 • Call i Contact Center Menedżerów,
 • Dyrektorów IT, Dyrektorów ds. Sprzedaży i Marketingu, Dyrektorów ds. CRM,
 • Menedżerów ds. Marketingu i Rozwoju i Komunikacji z Klientem z sektora bankowego, finansowego, firm telekomunikacyjnych oraz innych firm wykorzystujących w swoich strukturach kanał telefoniczny:
  - jako kanał informacyjny,
  - do oferowania produktów i usług,
  - do czynności wspierających sprzedaż,
  - w celach transakcyjnych,
  - jako narzędzie opieki posprzedażowej.

Mamy nadzieję, że nasze zaproszenie spotka się z Państwa zainteresowaniem i dołączą Państwo do grona uczestników konferencji. Zachęcamy już dziś do zapoznania się z agendą konferencji, którą przekazuję Państwu w załączeniu.

Informacje nt. planowanego wydarzenia są również dostępne na stronie internetowej Związku Banków Polskich www.zbp.pl (O Bankach -> Działalność - Działalność w obszarze systemu płatniczego i bankowości elektronicznej -> Rada Bankowości Elektronicznej -> Konferencje), http://zbp.pl/dla-bankow/zespoly-rady-i-komitety/podaj-nazwe/rada-bankowosci-elektronicznej/konferencje.

Podczas konferencji będzie zapewnione tłumaczenie symultaniczne: polski-angielski oraz angielski-polski.

Koszt udziału w Konferencji uzależniony jest od wybranego wariantu uczestnictwa. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej RENER, za pośrednictwem której można dokonać elektronicznej rejestracji udziału w Konferencji, pod adresem: http://phurener.pl/finance_call_center_forum_2014/rejestracja.php (www.phurener.pl -> Konferencje -> Finance Call Center Forum - 16-17.06.2014 r. w zakładce "REJESTRACJA").

W przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, bardzo proszę o kontakt z firmą RENER (konferencje@phurener.pl, kom. 606-906-555) lub Piotrem Balcerzakiem - Doradcą Zarządu ZBP (piotr.balcerzak@zbp.pl, tel. (22) 48-68-166, kom.: 693-933-644)

Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń!

 

Zapraszamy serdecznie,
Rada Bankowości Elektronicznej ZBP
RENER

 
       
  Copyright